Przy Kawie o Prawie SWWS – premierowy odcinek podcastu realizowany przez Szkołę Wyższą Wymiaru Sprawiedliwości!

Zapraszamy do wysłuchania premierowego odcinka naszego prawniczego podcastu Przy Kawie o Prawie SWWS, w którym wystąpił dr hab. Jarosław Szczepański – doktor habilitowany nauk o polityce i administracji oraz doktor prawa, a także stypendysta prestiżowego programu Fulbrighta – Fulbright Slavic Award 2020.

Odcinek 1 – Rozmowa z dr hab. Jarosławem Szczepańskim o źródłach prawa

Prowadzący Paweł Szabłowski z Instytutu Nauk Prawnych SWWS porozmawia z naszym gościem o źródłach prawa – skąd wiemy co jest prawem, a co nie jest, jak historycznie ewoluowały źródła prawa, czym jest katalog źródeł prawa w kontekście praw człowieka oraz jakie są najstarsze źródła prawa europejskiego?

Nasz podcast będzie ukazywać się za pośrednictwem platform:
– YouTube na kanale – Prawo SWWS https://www.youtube.com/watch?v=2tfejsbCRXk
– Spotify na kanale – Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości

Na kolejne odcinki zapraszamy w każdą środę!